OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
VIII Sesja Popularnonaukowa o tematyce ekologicznej: Bioróżnorodność mojego regionu | Drukuj |
Uczniowie naszej szkoły zgłosili do konkursu prace - prezentacje multimedialne, które zostały wyróżnione i zaprezentowane podczas VIII Sesji Popularnonaukowej o tematyce ekologicznej: ”Bioróżnorodność mojego regionu”, która odbyła się 12.04.2011 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim.
Adrianna Kaczorowska i Robert Idzikowski z klasy IIc/i zaprezentowali pracę ”Natura 2011 - Patyki” natomiast Damian Grzybowski, Mikołaj Kopka i Bartosz Plich z klasy IIi zaprezentowali pracę „Bioróżnorodność okolic Bełchatowa”. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania bardzo interesującego wykładu: „Bioróżnorodność – do niej należymy od niej zależymy” – podróżnika i ekologa pana Piotra Gaszyńskiego z Ośrodka Działań Ekologicznych Źródła w Łodzi.
Poziom prezentacji multimedialnych naszych uczniów był bardzo wysoki, prace zostały wyróżnione a ich autorzy nagrodzeni cennymi książkami o tematyce ekologicznej. Prezentacje zostały przygotowane pod kierunkiem pani Ewy Wężyk - Simkowskiej i pani Agnieszki Wróblewskiej.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”