OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2019 | Drukuj |
10 kwietnia 2019 r. we Włocławku rozegrano IV Edycję Mistrzostw Polski w Lutowaniu „RENEX SOLDERING CHAMPIONSHIP POLAND 2019”. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach – uczniów i studentów oraz pracowników firm. W każdej kategorii startuje 70 zawodników podzielonych na 14-osobowe grupy. W tym roku w kategorii „uczniowie i studenci” startowało 2 uczniów naszej szkoły: Jakub Jakubczyk i Mateusz Krawczyk – uczniowie klasy 4C/D TE, którzy w ramach realizowanego w szkole  projektu „Kosmiczna Wiedza” ukończyli kurs i otrzymali certyfikat IPC. Zadanie konkursowe polegało na zmontowaniu wg schematu obwodu drukowanego złożonego z elementów tht i smd. Na wykonanie zadania przewidziano 45 min., a ocenie podlegały mi.in: liczba wlutowanych elementów, poprawność i czystość montażu, przestrzeganie przez zawodników zasad bhp itp. Wyższą liczbę punktów zdobył Jakub Jakubczyk, który w swojej grupie zdobył 4 miejsce, a w ostatecznej klasyfikacji uplasował się na miejscu 17 – GRATULUJEMY!
Zawodom towarzyszyły liczne dodatkowe konkursy i pokazy m.in.: konkurs w programowaniu instrumentów pomiarowych, wkręcaniu śrubek na czas, pokaz i kurs programowania robotów lutowniczych, zwiedzanie nowoczesnej hali produkcyjnej firmy RENEX i wiele innych.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”