Szkolny Konkurs Fotograficzny Piękno przyrody Powiatu Bełchatowskiego | Drukuj |
W ramach powiatowych obchodów Dnia Ziemi 2011 uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Piękno przyrody Powiatu Bełchatowskiego”, który trwał od  20.03.2011 r. do 27.04.2011 r. Do konkursu zostało zgłoszonych 35 fotografii wykonanych przez 7 uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie.

Konkursowe fotografie oceniono pod względem:
- zgodności z tematyką konkursu,
- oryginalności ujęcia tematu,
- kompozycji,
- wartości technicznej.

Jury po obejrzeniu prac konkursowych podjęło decyzję o przyznaniu trzech równorzędnych nagród głównych dla:
- Adrianny Kaczorowskiej (klasa II c/i)
- Artura Młynarczyka (klasa II c/i)
- Katarzyny Czyżewskiej (klasa II c/i)

Jury przyznało również wyróżnienia dla:
- Martyny Dłubak (klasa I p1)
- Piotra Zamorskiego (klasa II i)
- Michała Wróblewskiego (klasa I b1)
- Ludmiły Kowalczyk (klasa I b1)

Nagrody główne dla laureatów - statywy do aparatów fotograficznych oraz pendrive dla uczniów wyróżnionych ufundowało Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.
Organizatorami Konkursu były: pani Agnieszka Wróblewska i pani Ewa Wężyk - Simkowska.