OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Zaprojektuj elewację II konkurs Politechniki Częstochowskiej | Drukuj |
Uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Politechnikę Częstochowską pt.: „Zaprojektuj elewację”. Karolina Grzelak z klasy 1 Be M TE uzyskała wyróżnienie przyznane przez Koło Naukowe „Architektura”. Konkurs polegał na wykonaniu projektu elewacji jednego z trzech zaproponowanych budynków. Opiekunem naszych uczniów była pani Joanna Napora.
Gratulujemy sukcesów.

 Image

Image

Image

Image

Image

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”