"Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?" - rozdanie nagród. | Drukuj |
I Powiatowy Konkurs Multimedialny „Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?” dla uczniów klas pierwszych.
Tematem konkursu była szeroko rozumiana elektryka i elektryczność. Konkurs adresowany był do uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych w powiecie bełchatowskim.
Konkurs pod patronatem Częstochowskiego Oddziału SEP, Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz SAN Bełchatów.
Rozdanie nagród i dyplomów odbyło się na uroczystości w dniu 10 czerwca w ZSP Nr 3 w Bełchatowie.
Laureaci i ich opiekunowie uczestniczyli w uroczystości, a laureaci prezentowali swoje prace.
Organizatorzy konkursu wręczyli nagrody.
Pani Zdzisława Sykuła – Prezes koła SEP oddział Bełchatów
Pani Małgorzata Warzyńska – członek SEP