Spotkanie w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie | Drukuj |
W środę 5 czerwca przywitaliśmy lato z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klasy I CE TE oraz 2B TE. Tradycyjnie były życzenia urodzinowe i upominki dla mieszkańców domu. Ksiądz Emanuel Stańczyk zachęcił wszystkich do zaśpiewania utworów religijnych przy akompaniamencie muzyki gitarowej. Pani Barbara Gajda przeprowadziła wywiad z księdzem Emanuelem. Został zorganizowany konkurs „Kalambury” dla pensjonariuszy. Wszyscy tańczyli w rytm letnich przebojów.

Opiekunkami młodzieży były Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk, Barbara Gajda, Anna Jaszczak, Żaneta Garstka.