OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"Wykonywanie robót drogowych IX" | Drukuj |
Zapraszamy do udziału w projekcie „Wykonywanie robót drogowych IX”, dzięki któremu uzyskasz uprawnienia operatora sprzętu ciężkiego (jedna maszyna do wyboru) oraz kwalifikację potwierdzającą kwalifikacje w zawodzie: B01 Eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie wypełnionych formularzy w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96 oraz wpłatę wpisowego 200 zł. w formie zwrotnej kaucji na konto KSK Biznes: Alior Bank 06 2490 0005 0000 4500 6468 0743. Potwierdzenie dokonania przelewu w formie skanu lub zdjęcia proszę przesłać na adres email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48 575 435 223 lub +48 793 435 224.
Spotkanie organizacyjne oraz pierwsze zajęcia odbędą się w końcu sierpnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96 – o dokładnym terminie poinformujemy.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”