OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Kurs spawalniczy | Drukuj |
Zapraszamy do udziału w projekcie „Wykonywanie, naprawa, montaż i obsługa maszyn i urządzeń II”, dzięki któremu uzyskasz uprawnienia spawalnicze w wybranych dwóch metodach oraz zdobędziesz kwalifikacje potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w dwóch kwalifikacjach: MG 20 - Wykonanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi oraz MG 17 - Montaż i obsługa maszyn i urządzeń. Zainteresowani projektem mogą składać wypełnione formularze w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96.
Warunki udziału w projekcie są podane w załączniku. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96 – o dokładnym terminie poinformujemy.

Informacja i dokumenty.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”