Szkoła bez Przemocy - 6 czerwca 2011 r. | Drukuj |
Zapraszamy społeczność szkolną i rodziców do wspólnego świętowania w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.
Dzień Szkoły bez Przemocy to organizowane już po raz czwarty ogólnopolskie święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców.
W ubiegłym roku wspólnie świętowało prawie 2000 szkół w całej Polsce. Uczniowie, razem z nauczycielami i rodzicami organizowali wystawy, spektakle, kolorowe korowody, debaty na temat bezpieczeństwa oraz konkursy.
W tym roku również liczymy na aktywność uczniów i zachęcamy do udziału
w proponowanych przedsięwzięciach:
• wystawa prac plastycznych uczniów,
• warsztaty plastyczne,
• debata szkolna,
• pokazy filmów edukacyjnych,
• akcje promujące wolontariat (kiermasz, działania charytatywne, itp.)

Serdecznie zapraszamy!