Akademia Hagera | Drukuj |
W dniu 22.08.2019 roku obyło się pierwsze z cyklu 4 szkoleń dla nauczycieli przedmiotów elektrycznych w ramach projektu „Akademia Hagera dla Szkół Technicznych”.
W dniu 05.09.2019 roku w pierwszym szkoleniu, w ramach projektu, przeprowadzonym przez pracownika firmy HAGER uczestniczyli uczniowie klas elektrycznych.
Udział w projekcie „Akademia Hagera dla Szkół Technicznych” to nie tylko cykl szkoleń dla uczniów i nauczycieli ale także cenne pomoce dydaktyczne, które szkoła już pozyskała i w miarę rozwoju współpracy ma możliwości pozyskać. Jest to najnowsza aparatyra łączeniowa i zabezpieczeniowa.