Puchar Starosty Bełchatowskiego | Drukuj |
W dniu 25.05.2011 r. z okazji oficjalnego otwarcia boiska "ORLIK 2012" mieszczącego się przy II LO im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Bełchatowskiego. Uczniowie ZSP nr 3 w ładnym stylu zdobyli I miejsce w turnieju.

Uczeń Michał Jakubczak został wybrany najlepszym bramkarzem, a Mateusz Zaremba najlepszym strzelcem turnieju.

Skład zwycięskiej drużyny:
1. Jakubczak Michał – I sw LO
2. Zaremba Mateusz – III g TE
3. Wańdoch Konrad – II i TE
4. Zieliński Dawid – II P1 LO
5. Wyszkowski Mariusz – II g TE
6. Ozga Dawid – II g TE
7. Niewiadomski Patryk – II b TE
8. Łabędzki Błażej – Iaj ZSZ

Wyniki poszczególnych meczów:

- runda grupowa:

ZSP nr 3 im. Gen. L. Czyżewskiego - ZSP nr 4 im. R. Traugutta (4 : 1)
(bramki zdobyli: M. Zaremba – 3, Wańdoch K. - 1)

ZSP nr 3 im. Gen. L. Czyżewskiego - II LO im. J. Kochanowskiego (6 : 2)
(bramki zdobyli: M. Zaremba – 4, Niewiadomski P. - 1, Zieliński D. - 1)

ZSP nr 3 im. Gen. L. Czyżewskiego - SOSW Bełchatów (14 : 0)
(bramki zdobyli: M. Zaremba – 6, Niewiadomski P. - 3, Wyszkowski M. - 2, Zieliński D. - 1, Ozga D. - 1, Łabędzki B. - 1)

- półfinał

ZSP nr 3 im. Gen. L. Czyżewskiego - MOW Łękawa (6 : 2)
(bramki zdobyli: M. Zaremba – 4, Niewiadomski P. - 2)

- finał

ZSP nr 3 im. Gen. L. Czyżewskiego - ZSO w Zelowie im. Obrońców Praw Człowieka (1 : 0)
(bramki zdobyli: Wyszkowski M. - 1)

W imieniu Starosty Bełchatowskiego puchar dla zwycięskiej drużyny wręcza Pan Arkadiusz Kubik Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu.

Stoją od lewej: Łabędzki Błażej, Niewiadomski Patryk, Jakubczak Michał, Zaremba Mateusz.
Siedzą od lewej: Zieliński Dawid, Wyszkowski Mariusz, Wańdoch Konrad, Ozga Dawid.