OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wycieczka na ENERGETAB - największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki | Drukuj |
17.09.2019 r. uczniowie klas: II D TE, II D/S TE i III D TE wybrali się na wycieczkę do Bielska-Białej na targi Energetab. Opiekę nad uczniami sprawowali p. Iwona Krawczyk, p. Stanisław Grzelczak i p. Damian Maślanka. Kierownikiem wycieczki i organizatorem wyjazdu była p. Zdzisława Sykuła. ENERGETAB – największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Na targach prezentuje swoje produkty prawie 720 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”