OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"Jeden gram praktyki jest lepszy, niż tona teorii" | Drukuj |
Zgodnie z tym powiedzeniem uczniowie klas budowlanych odwiedzają place budowy w Bełchatowie. 12 września 2019 r. klasa 3 Be TE zapoznała się z zasadami wykonywania domów szkieletowych budowanych na osiedlu „Pabianicka 95”. Uczniowie zobaczyli poszczególne etapy tego systemu. Możliwość zobaczenia w praktyce domów w różnym stadium realizacji przedstawia całość prac, jakie mogą na placu budowy wystąpić. Wycieczka pokazała realia pracy na budowie.

W trakcie oglądania dopisała nam pogoda i humory.
Joanna Napora

Więcej szczegółów dotyczących tej technologii:
www.framefactory.pl

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”