OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia na Targach Energetycznych ENERGETAB 2019 | Drukuj |
17 września br. uczniowie klas II b i III b Branżowej Szkoły I Stopnia w ramach realizacji programu zajęć specjalistycznych odwiedzili 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019. W tym roku na targach prezentuje swoje produkty prawie 720 wystawców z Polski i 24 krajów Europy, Azji i USA. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej. Gama prezentowanych urządzeń i aparatów była bardzo szeroka: od stacji transformatorowych, rozdzielnic, wyłączników i przekaźników po aparaty i systemy nadzoru, ochrony odgromowej, pomiarów i zabezpieczeń, kable i przewody, agregaty prądotwórcze i urządzenia UPS, fotoogniwa i pompy ciepła, pojazdy specjalistyczne dla energetyki, a także roboty i wiele innych ciekawych rozwiązań. Każdy mógł znaleźć interesujące go nowości.
Nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów z wystawcami, które zapewne zaowocują szkoleniami dla uczniów, a także przekazaniem materiałów do ćwiczeń.
Wyjazdy na targi energetyczne w Bielsku-Białej wpisały się w tradycję naszej szkoły, gdyż od kilkunastu już lat gości na nich nasza młodzież.
Organizatorem wycieczki była Elżbieta Murlikiewicz a opiekunami Sylwester Nowak i Dariusz Ślęzak – nauczyciele CKZ.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”