OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
SALONY MATURZYSTÓW 23 WRZEŚNIA 2019 | Drukuj |
Jak co roku we wrześniu uczniowie klas maturalnych biorą udział w Salonach Maturzystów Perspektywy 2019 – największej w Polsce kampanii informacyjnej pomyślanej jako pomoc w ważnych wyborach stojących przed maturzystami 2020 r. Tym razem gościliśmy na Wydziale Dydaktycznym Udziału Medycznego w Łodzi.
Młodzi ludzie, którzy w przyszłym roku przystąpią do egzaminu maturalnego, mieli możliwość zobaczenia stoisk uczelni, zadawania szeregu pytań o interesujące ich kierunki studiów. Jednocześnie uczestniczyli w spotkaniach organizowanych przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dzięki którym otrzymali porady, jak najlepiej zdać egzamin dojrzałości.
Organizator wycieczki – Pani Monka Mik. Kierownik wycieczki – Pani Izabela Kurkowska. Opiekunowie: Panie: Izabela Jarzecka, Renata Bartoszewska, Anna Grzelczak, Anna Nowak, Mariola Chmielewska, Ewa Czaja oraz Panowie: Stanisław Grzelczak i Sławomir Chrzanowski.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”