OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Stypendia Motywacyjne Rady Powiatu | Drukuj |
30 września na sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów związanych z przyznaniem Stypendium motywacyjnego Rady Powiatu w Bełchatowie za wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019. Stypendium otrzymali absolwenci naszej szkoły – Katarzyna Kilańczyk i Jakub Sośnicki oraz uczniowie: Paweł Zerka (kl. II D TE), Patryk Marczak i Benedykt Bekasiak (kl. IV I TE).
Stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”