OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Europejski Dzień Języków Obcych | Drukuj |
W naszej szkole w dniu 26 września odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Dla uczniów przewidziane były różne atrakcje, takie jak quiz ze znajomości historii języków, ich pochodzenia, różnorodności, gra 5 sekund, która zawierała pytania z dziedziny geografii, historii czy kultury, np.: wymień 3 stolice, 3 języki oficjalne, 3 głowy państwa, atrakcyjne budowle w Europie itp. Aktywni uczniowie w nagrodę za poprawne odpowiedzi na pytania otrzymywali słodki prezent.
Oprócz tego uczniowie obejrzeli filmy o Berlinie, niemieckiej piłce nożnej, a także popełnianym błędach języka angielskiego przez Polaków. Nie mogło też zabraknąć konkursu, tym razem plastycznego. Zadaniem ucznia było przygotowanie plakatu promującego Europejski Dzień Języków Obcych. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy II i TE Oliwia Karkus, 2 miejsce uczennice klasy 3P-Aleksandra Meyer i Gabriela Olejniczak i 3 miejsce zajął uczeń klasy 2B/M TE- Krzysztof Masiarek. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za aktywny udział. Wszystkim zajęła się Pani Monika Gawęda z pomocą pani Anny Jaszczak.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”