OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Szkolny Klub Wolontariusza | Drukuj |
W dniu 3.10.2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z pensjonariuszami bełchatowskiego Domu Pomocy Społecznej. Udział wzięli uczniowie klas – IIIp LO, II D TE, Ip/w LO. Opiekunami młodzieży i organizatorami spotkania byli nauczyciele: Barbara Gajda, Agnieszka Jędrzejewska – Florczyk, Anna Jaszczak oraz Izabela Kurkowska. Rolę DJ’a, czyli organizatora oprawy muzycznej, przejął Dawid Wiewiórowski z klasy 2D TE. Wspólna zabawa przy super dobranych hitach muzycznych odtwarzanych z profesjonalnego sprzętu oraz zabawy ruchowo – taneczne inicjowane przez Dawida udały się wyśmienicie. Tańczyliśmy „belgijkę” oraz wiele innych tańców z różnych regionów świata. We wspólnym „pociągu” pokonaliśmy „podróż” ku wspólnej super zabawie.
Podczas naszego spotkania nie mogło zabraknąć występów wokalnych w wykonaniu pani Anny Jaszczak i debiutu wokalnego uczennic z klasy I p LO przy akompaniamencie ukulele. Uczniowie zorganizowali również konkursy związane z jesienią. Pensjonariusze dzięki zmysłom dotyku i węchu, przy zamkniętych oczach mieli za zadanie odgadywać jakie dary jesieni ukryte są w koszyku pełnym jesiennych niespodzianek. Następnie wszyscy delektowaliśmy się posiłkiem. Ciasto, napoje i obiad przygotowany przez wspaniałe panie z obsługi kuchni smakowały wyśmienicie.
Podczas jesiennego spotkania w DPS kolejny raz nasza młodzież pokazała ogromne serce i zaangażowanie w pomoc i wsparcie dla osób starszych. Mamy nadzieję na powtórzenie tak wspaniałej zabawy podczas „Andrzejek”.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”