OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wyjście na cmentarz | Drukuj |
W dniu 28.10.2019 r. uczniowie z klasy 1 policyjno – wojskowej pod opieką nauczycieli Agnieszki Jędrzejewskiej – Florczyk i Barbary Gajdy udali się na bełchatowski cmentarz, by wziąć udział w pracach porządkowania grobów. Akcja odbywała się we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Wyjście na cmentarz uczniowie rozpoczęli od zbiórki i krótkiej musztry. Gdy dotarli na miejsce, przed rozpoczęciem prac uroczyście pomodlili się za wszystkich zmarłych i w ten sposób uczcili ich pamięć.
Następnie uczniowie zostali podzieleni na zespoły i przystąpili do porządkowania grobów oraz terenu wokół nich. Po zakończeniu prac ustawili kwiaty i zapalili znicze. Następnie udzielili krótkiego wywiadu na temat akcji dla bełchatowskich mediów. Uczniowie ucieszyli się, że kolejny raz zrobili coś dobrego, a nauczyciele mają nadzieję, że serca uczniów będą mogły jeszcze wiele razy otworzyć się na udział w innych dobroczynnych akcjach.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”