Akcja "Szkoła do hymnu" | Drukuj |
Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza wszystkie szkoły do włączenie się w akcję "Szkoła do hymnu" i wspólnego zaśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego" w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.
Wymienione klasy, wraz z nauczycielem uczącym na 4 godzinie lekcyjnej, proszone są o przyjście do auli szkolnej, gdzie po krótkiej próbie wspólnie odśpiewamy 4 zwrotki hymnu narodowego.
Uczniowie przychodzą w strojach galowych, klasy wojskowe i policyjne - w mundurach.
Klasy wyznaczone na spotkanie:
1PW
1PWg
2P/W
3P
3P/W
1E
1BM
1Ig
1B/Sg
1EMg
1Dg
2D/S
2D
2C/E
3I
3E/S
1bhG
2tj

Uczniowie przebywają pod opieką nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia na tej godzinie.