JJ Park Trampolin | Drukuj |
05.11.2019 roku uczniowie z klasy I E uczestniczyli w wycieczce do „JJ Park Trampolin” w Bełchatowie. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora (absolwenta naszej szkoły), zapoznaniu się z zasadami BHP oraz przedstawieniu walorów rekreacyjnych trampolin, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami. Skacząc na trampolinach, uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.