LIGA MISTRZÓW w ZSP nr 1 - Halowy Turniej Piłki Nożnej | Drukuj |
Europa ma swoją Ligę Mistrzów - będzie miał ją również Energol. Czym różni się Liga Mistrzów od wcześniejszych halowych turniejów o Puchar Dyrektora ZSP nr 1? Różnica jest jedna: dzięki meczom w grupach w początkowych dwóch fazach, wygra najlepszy. Nie będzie mowy o przypadkowym szczęściu. Liczyć się będą umiejętności i ambicja. A co dla kibiców? Ponad 30 meczów, wspaniałe gole, interwencje bramkarzy i wielkie emocje.
Regulamin Zawodów
Turniej rozegrany zostanie w terminie 01.12.2019 r. - 11.01.2020 r.
Ilość zawodników w drużynach: max. 12 osób, możliwe składy mieszane, łączenie klas - tak jak na lekcjach wf, ilość zawodników podczas meczu: 4+1, czas gry: 2 x 10 min. (finały
i półfinały 2x15 min.). Mecze od godz. 14, pod warunkiem zakończenia zajęć. Zainteresowane klasy prosimy o zgłaszanie drużyn u swoich nauczycieli wf. Prosimy o dostarczenie listy zawodników (tabela - imię i nazwisko, rok urodzenia oraz miejsce na uwagi dla sędziego. Prosimy o wskazanie kapitana drużyny oraz numer telefonu kontaktowego). Na zwycięzców czeka pamiątkowy puchar. Prowadzona będzie również klasyfikacja: najlepszy bramkarz, zawodnik, król strzelców. Wzorem ubiegłego roku zwycięska drużyna będzie mogła zmierzyć się z drużyną Gwiazd złożoną z nauczycieli ZSP nr 1 i CKZ. Zgłoszenia klas należy dokonać do dnia 27.11.2019 r.
Dodatkowe informacje można uzyskać u sędziego turnieju Pana Marka Polaka w dniach:
Poniedziałek - 9.20. – 15.00. i środa 8.00 -10.00 oraz 13.00 - 15.00.