Miejskie Obchody Święta Niepodległości 2019 | Drukuj |
W dniu 11 listopada 2019 r. Poczet Sztandarowy Szkoły uczestniczył w Miejskich Obchodach Święta Niepodległości. Msza Święta w Intencji Ojczyzny rozpoczęła się o godzinie 10.00 w Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Bełchatowie odśpiewaniem Hymnu Polski. Po Mszy Świętej nastąpił uroczysty przemarsz na ul. Józefa Piłsudskiego pod Pomnik Marszałka, a po przemówieniach okolicznościowych zostały także przez delegację ZSP Nr 1 złożone kwiaty pod pomnikiem.
W Poczcie Sztandarowym szkołę godnie reprezentowali uczniowie klas II D, III D i IV D - TE. Opiekę nad Sztandarem sprawowały: A. Chudzik, B. Stolecka, M. Warzyńska.