GWIAZDKA - IDEA DOBROCZYNNOŚCI | Drukuj |
Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników ZSP nr 1 na charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 19.12.2019 r.

Zasady uczestnictwa:
1. Klasy zgłaszają swój udział do 29.11.2019 r. do p. Dariusza Rybarczyka.
2. Klasy, które wezmą udział w jarmarku, będą sprzedawały świąteczne dania, wypieki i ozdoby.
3. Zebrane przez klasę pieniądze będą przeznaczone na paczki żywnościowe na wigilijny stół dla uczniów naszej szkoły, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.
4. Dla klas, które wezmą udział w kiermaszu przygotowany będzie,"szkielet" stoiska, który trzeba będzie udekorować, wykazując się pomysłowością, zmysłem artystycznym, dużą dawką pozytywnej energii.
5. Dla klasy, której stoisko będzie najbardziej oryginalne, kolorowe i świąteczne oraz dla klasy, która uzbiera najwięcej pieniędzy za sprzedane produkty, przewidziano nagrody:
a) wizytę w parku trampolin;
b) wyjście do kina na wybrany film.

Regulamin konkursu na oryginalne stoisko:

1. Każda klasa ma jeden głos i nie może oddać go na siebie.
2. Dodatkowo głosy przewidziane zostały dla: pracowników obsługi, księgowości, sekretariatu oraz dyrekcji.
3. Wygrywa stoisko (klasa), które zdobędzie najwięcej głosów.

W trakcie kiermaszu, w auli szkolnej, będą odbywały się występy uczniów naszej szkoły oraz licytacja ofiarowanych na dobroczynną aukcję przedmiotów.
Uczniowie, którzy będą chcieli zaprezentować swój talent przed koleżankami i kolegami, powinni zgłosić się do wychowawcy klasy. Wychowawcy przekazują nazwiska artystów do p. Dariusza Rybarczyka. Organizatorzy opracują harmonogram występów, w którym każdy uczestnik zaprezentuje się o określonym czasie.