OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Dzień Seniora w DPS | Drukuj |
W dniu 21.11.2019 r. uczniowie klas Ip/w LO, IIIp LO i III B TE wraz z nauczycielami p. Barbarą Gajdą, Anną Jaszczak, Agnieszką Jędrzejewską - Florczyk udali się do bełchatowskiego Domu Pomocy Społecznej, by świętować Dzień Seniora. Pensjonariusze brali udział w odgadywaniu znanych przysłów oraz w konkursie „Ciepło - zimno”, który polegał na odnajdywaniu słodkich lub owocowych niespodzianek.
Mieszkańcy DPS mogli tym razem zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Nie zabrakło również muzycznego koncertu życzeń. W zabawie wziął udział również ksiądz Patryk Madejczyk, który po raz pierwszy spotkał się z pensjonariuszami i opowiedział o sobie. Dużą część wspólnie spędzonego czasu wypełniła jak zwykle zabawa taneczna przy muzyce.
Zapraszamy uczniów naszej szkoły, którzy chcieliby wspierać działania Szkolnego Klubu Wolontariusza, by zgłaszali się do opiekunów SKW p. Agnieszki Jędrzejewskiej – Florczyk i p. Barbary Gajdy.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”