OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"Mam Talent" | Drukuj |
W mikołajkowy piątek odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”. Uczestnicy zaprezentowali swoje szczególne uzdolnienia, nie tylko w typowych jak na ten konkurs dziedzinach, takich jak wokal, gra na instrumentach muzycznych, pisanie i recytowanie wierszy, stand-up, czy fotografia artystyczna, ale również w tworzeniu małych form z papieru (origami), czy mini-dzieł sztuki kulinarnej (wypieki).
Jury miało bardzo duży problem w wyłonieniu zwycięzców, jednak po burzliwej naradzie zwycięzcami zostali:
1 miejsce – Szymon Staszek z klasy 3 C/M TE (gra na puzonie)
2 miejsce – Marcel Ryłka z klasy 3 I TE (fotografia)
3 miejsce – Amelia Kłos z klasy 3 I TE (śpiew i gra na gitarze)
Wyróżnienia: Natalia Bator – 3 P LO (kulinaria), Wiktoria Czarzasty – 1 P/W LO (origami), Szymon Gawarzyński – 4 Aa TE (wiersze i recytacja)
Występy uczestników uświetnił popis wokalny w wykonaniu organizatorki, pani Anny Jaszczak. W organizacji konkursu pomagały także panie: Izabela Kurkowska, Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk, Barbara Gajda.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”