OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Konkurs języka angielskiego | Drukuj |
W dniu 5 grudnia 2019 r. odbył się pierwszy szkolny konkurs języka angielskiego „The Best of the Best” dla uczniów naszej szkoły. Konkurs został zorganizowany pod patronatem Szkoły SAN.
Udział w konkursie wzięło  32 uczniów z różnych klas. Pierwszy etap konkursu polegał na ćwiczeniach związanych z rozumieniem tekstu słuchanego i czytanego na poziomie rozszerzonym. Potem testy zostały sprawdzone i wyłoniono 15 osób z najlepszymi wynikami. Następny drugi etap, który okazał się bardzo trudny, polegał na słuchaniu fragmentów powieści i piosenki w języku angielskim i uzupełnianiu luk w tekstach.
Każdy z piętnastu uczestników wykazał się wiedzą i umiejętnościami, jednakże podium należało tego dnia do ucznia klasy IV De Wiktora Kostrzewy, który otrzymał wspaniałe nagrody. Warto w tym miejscu nadmienić, że miejsce drugie i trzecie też zostało nagrodzone. Obdarowanie uczniów nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie rzeczowe Szkoły SAN. Dyplomy uroczyście wręczyła Pani Dyrektor Ewelina Bogacka.
Celem konkursu było promowanie wśród uczniów znajomości języka angielskiego. Stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia się w rywalizacji z innymi uczniami. Popularyzowanie literatury pięknej krajów anglojęzycznych. Rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz rozwijanie umiejętności rozumienia tekstu słuchanego.
Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Oto zwycięska trójka:
I miejsce - Wiktor Kostrzewa
uczeń klasy IV De (opiekun - mgr Izabela Kurkowska)
II miejsce – Adrian Wieczorek uczeń klasy I Ig (opiekun - mgr Izabela Jarzecka)  
III miejsce – Michał Tarka uczeń klasy IV De (opiekun mgr Izabela Kurkowska)

Gratulujemy i zapraszamy za rok!!! Pamiętajcie, że warto poszerzać horyzonty!!!

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA:
Pana Dyrektora – Szkoła SAN Bełchatów
Organizator konkursu: Izabela Kurkowska
W organizacji konkursu pomagała pani Anna Jaszczak.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”