OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wielki sukces uczniów naszej szkoły w Olimpiadzie Wiedzy o Wynalazczości | Drukuj |
W dniach 1 - 3 czerwca 2011 roku w Nisku (woj. podkarpackie) odbyły się ogólnopolskie finały XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Olimpiada ta jest organizowana przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Reprezentację województwa łódzkiego stanowiła trzyosobowa drużyna uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie w składzie: Łukasz Cyran, Michał Rychlewicz i Kamil Trela.
Tegoroczne zmagania okazały się nie mającym sobie równych sukcesem naszych uczniów. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy w Polsce okazał się Michał Rychlewicz – laureat I miejsca. Tytuły laureatów Olimpiady zdobyli także Kamil Trela zajmując IV miejsce i Łukasz Cyran plasując się na XVI miejscu. W klasyfikacji drużynowej uczniowie ZSP Nr 3 wywalczyli I miejsce dla województwa łódzkiego. Uczniowie za uzyskane wyniki zostali wyróżnieni dyplomami i cennymi nagrodami.
Te wspaniałe osiągnięcia są także sukcesem nauczyciela mgr inż. Radosława Herudzińskiego, pod którego kierunkiem uczniowie przygotowywali się do udziału w Olimpiadzie.

Autor artykułu: mgr inż. Radosław Herudziński.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 

 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”