Mikołajki w Pizzerii Fenix | Drukuj |
Dnia 10.12.2018 r. uczniowie klasy 1bh wraz z panią wychowawczynią Izabelą Kurkowską udali się na wspólną wycieczkę do pobliskiej Pizzerii Fenix w Bełchatowie. Wyjście to zostało zorganizowane z okazji Mikołajek. Celem wycieczki było miłe spędzenie czasu, integracja klasy oraz uwrażliwienie młodzieży na kulturalne zachowanie się w restauracji. Wycieczka była bardzo udana, dlatego zamierzamy organizować dalsze wspólne wyjścia.
Według Wincentego Okonia:
Każde wyjście poza budynek szkoły w celach edukacyjnych; należy do lubianych
przez młodzież szkolną form organizacyjnych procesu dydaktyczno-wychowawczego.
Wycieczki szkolne umożliwiają dzieciom i młodzieży bezpośrednie poznanie i przeżywanie
środowiska lokalnego, własnego regionu, kraju ojczystego, krajów Europy
i świata, ich właściwości historycznych, geograficznych, społeczno-ekonomicznych
i kulturowych.
Dziękujemy pani psycholog Agnieszce Jędrzejewskiej-Florczyk za spędzenie z nami miłych chwil.