KONKURS | Drukuj |

„Język angielski zawodowy w branży: informatycznej, elektrycznej, elektronicznej, mechanicznej, samochodowej, budowlanej”.

Odbędzie się w dwóch etapach:
ETAP I - 24.03.2020 r. godz. 9.00 (wtorek) – test (a,b,c).
ETAP II – 31.03.2020 r. godz. 9.00 (wtorek) – test (a,b,c), wypełnianie luk, tłumaczenie wyrazów i fragmentów zdań itp.
ETAP III - opcjonalny
Do etapu II-go zakwalifikują się uczniowie z największą ilością punktów.

Drodzy uczniowie!!!
Język angielski obowiązuje na egzaminie zawodowym!!!
Zapisy u pani Izabeli Kurkowskiej (sala 218) i pani Małgorzaty Warzyńskiej (sala 54). Materiały do nauki u pani Izabeli Kurkowskiej (Baza pytań, zakres materiału – plik pdf, ksero). Ostateczny termin zapisywania się zostanie podany w następnym ogłoszeniu o konkursie.
Organizatorzy konkursu: Izabela Kurkowska, Małgorzata Warzyńska.