OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Akcja przedświątecznych wypieków w DPS | Drukuj |
W dniu 9.12.2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w akcji wypiekania świątecznych ciastek dla mieszkańców DPS w Bełchatowie. Kulinarne talenty mogły tym razem zaprezentować uczennice z 1 klasy policyjno – wojskowej wraz z nauczycielami Agnieszką Jędrzejewską – Florczyk i Barbarą Gajdą. Najciekawszym momentem naszej kulinarnej przygody było zdobienie ciastek lukrem i kolorowymi cukierkami. Fantazyjne kształty i zapach naszych wypieków przypominał, że „dużymi krokami” zbliżają się nasze ulubione święta Bożego Narodzenia. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść trochę radości do życia mieszkańców DPS. Dzięki naszej akcji będą mogli nas również wspominać w tym pięknym świątecznym czasie.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”