EGZAMIN ZAWODOWY | Drukuj |
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI ZIMOWEJ 2020 – MODEL Z DOKUMENTEM

09 stycznia (czwartek) 2020 roku – sala przed aulą
godzina 9:00
• technik elektryk – kwalifikacja E.24 – Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych;
• technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – kwalifikacja B.22 – Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
godzina 13:00
• technik budownictwa – kwalifikacja B.33 – Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych;
• technik elektronik – kwalifikacja E.20 – Eksploatacja urządzeń elektronicznych.
Na egzamin uczniowie zobowiązani są przyjść z dowodem tożsamości (np. dowód osobisty, legitymacja uczniowska, paszport), na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu. W wyżej wymienionych kwalifikacjach zdający powinni ze sobą zabrać czarny długopis oraz własne przybory:
Kwalifikacja B.33: kalkulator prosty*, ołówek, gumka, linijka, temperówka,
Kwalifikacja B.22: kalkulator prosty*, ołówek, gumka, linijka, temperówka,
Kwalifikacja E.20: kalkulator z funkcjami trygonometrycznymi i logarytmicznymi,
Kwalifikacja E.24: kalkulator prosty*.

* Kalkulator prosty – jest to kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA EGZAMINU ZAWODOWEGO W SESJI ZIMOWEJ 2020 – MODEL Z DOKUMENTEM NA KOMPUTERZE I MODEL Z WYKONANIEM
Część praktyczna egzaminu odbędzie się zgodnie z harmonogramem wywieszonym w holu szkoły oraz dostępnym u kierownika zajęć praktycznych w pokoju nr 29.
Na egzamin uczniowie zobowiązani są przyjść z dowodem tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, legitymacja uczniowska, paszport), na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu. Uczniowie powinni ze sobą zabrać czarny długopis.