OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
WYCIECZKA DO TEATRU | Drukuj |
Dnia 16 grudnia 2019 roku uczniowie z klasy Iig i IDg Technikum wybrali się do teatru na sztukę „MANEWRY WESELNE”. Spektakl wystawiony był w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami oraz uczenie się kultury odbioru sztuki. Świetna gra młodych aktorów, dowcipny język bohaterów, a także doskonale dobrana muzyka, ładna scenografia oraz znakomite efekty świetlne i dźwiękowe sprawiły, że spektakl bardzo się podobał.

Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji u młodzieży, o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.
Wycieczka do teatru zorganizowana została przez wychowawców Panią Izabelę Jarzecką i Panią Małgorzatę Warzyńską, natomiast opiekę nad uczniami sprawowały Pani Renata Bartoszewska i Pani Izabela Kurkowska.

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”