Konkurs "Internet kluczem do wiedzy" | Drukuj |
W dniu 13 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się konkurs „Internet kluczem do wiedzy” dla uczniów klas pierwszych. Konkurs odbył się w dwóch etapach: pierwszy (eliminacje) w formie testu składającego się z 40 pytań a drugi (finał) z 4 zadań sprawdzających umiejętności praktyczne uczniów. Konkurs cieszył się dużą popularnością, gdyż wzięło w nim udział 46 uczniów.
Laureatami konkursu zostali uczniowie:
I miejsce: Buda Oliwier kl. 1 I TE
II miejsce: Janik Jakub kl. 1S/A TE
III miejsce: Kostrzewa Michał kl. 1 I TE
IV miejsce: Świątek Eryk kl. 1 I TE
V miejsce: Maciaszczyk Wiktor kl. 1 I TE
VI miejsce: Karapetyan Garik kl. 1 I TE
Gratulujemy!!!

Konkurs przygotowały i przeprowadziły pani Anna Marek i pani Iwona Błaszczyk.
Pani w-ce Dyrektor Bogacka Ewelina wręczyła laureatom dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie oraz Radę Rodziców naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.