Szkolny Klub Wolontariusza | Drukuj |
W dniu 19.12.2019 r. grupa uczniów z klasy Ip/w LO i I b/h BSIST, w ramach szkolnego wolontariatu, aktywnie włączyła się w organizację spotkania w bełchatowskim Oratorium. Po raz kolejny mogliśmy zaoferować swoją pomoc Fundacji Pomagamy Dzieciakom Ziemi Łódzkiej, która każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia przygotowuje paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci z Bełchatowa.
Dziękujemy za miłe spotkanie i cieszymy się, że dzięki współpracy z p. Lidią Szymańską nasz Szkolny Klub Wolontariusza może od wielu lat wspierać działania fundacji.

Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk
Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza