OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Zakończenie turnieju halowego o Puchar Dyrektora ZSP nr 1 | Drukuj |
10 drużyn, 106 uczestników, ponad 100 strzelonych bramek, kilkaset przepięknych interwencji bramkarzy, 0 kontuzji - to liczby ostatniego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP nr 1. W tym roku szkolnym, w nowej zmienionej formule rozgrywek, toczyły się zmagania w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Piotra Mielczarka. Do turnieju zgłosiło się 10 klas, które podzielone zostały na 3 grupy. Zwycięzcy grup stworzyli Ligę Mistrzów, drużyny z drugich miejsc zagrały w Lidze Europy.
Tradycyjnie, lecz z małymi problemami (skromne wygrane po 1:0 w dwóch meczach) zwycięzcami okazali się uczniowie klasy IV E TE Energetyki Odnawialnej, która w lidze Mistrzów okazała się lepsza od swoich rówieśników z klasy IVb i IVd TE. Zwycięska dryżyna grała w składzie: Michał Mielczarek, Robert Kowalik, Dawid Cheda, Marcin Anioł, Krystian Włodarczyk i Kacper Książczyk. Drużyny z drugich miejsc w grupach stworzyły Ligę Europy. W finale pocieszenia najlepsza okazała się klasa IIIb TE, która pokonała kolejno klasę IIi TE i II b/h BS nr I. Zwycięzcy zagrali w składzie: Piotr Kowalczyk, Sebastian Lesiak, Ernest Kruszyński, Wiktor Mision, Piotr Moszyński, Bartek Major, Igor Kaźmierczak oraz Filip Zomerfeld. Najlepszym bramkarzem okazał się Michał Mielczarek, który w całym turnieju tylko dwukrotnie wyjął piłkę z własnej bramki, najlepszym strzelcem Robert Kowalik – 20 goli w czterech meczach, a najlepszym zawodnikiem Marcin Anioł. Klasa
IVe TE w nagrodę zmierzy się z Drużyną Gwiazd złożoną z nauczycieli naszej szkoły, nauczycieli CKZ oraz zaproszonych gości. Oficjalne zakończenie turnieju oraz wręczenie nagród nastąpi podczas meczu – o terminie spotkania powiadomimy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”