OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Konkurs z języka angielskiego | Drukuj |
Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich klas liceum i technikum do udziału w szkolnym konkursie z słuchania w języku angielskim pt. "The Master of Listening". Konkurs będzie się składał z dwóch etapów:
I etap - test wielokrotnego wyboru (a,b,c,d) oraz uzupełnianie luk jednym wyrazem.
II etap - zadania otwarte: pytania otwarte do różnych tekstów słuchanych na poziomie C1.
Konkurs odbędzie się 30.01.2020 r. w sali nr 11.
Zapisy u pani Izabeli Jarzeckiej w sali 60 i pani Iwony Serafin w sali 201. Można również wysłać wiadomość ze swoim zgłoszeniem do Pań na dzienniku elektronicznym. Ostateczny termin zapisania się to 27.01.2020 r.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”