OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Laureat w IV Olimpiadzie Innowacji Technicznych | Drukuj |
W dniu 09.06.2011 r. w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania finałów ogólnopolskich IV edycji Olimpiady Innowacji Technicznych. Olimpiada ta jest organizowana przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. 
W tegorocznej edycji sukces osiągnął uczeń naszej szkoły Łukasz Olczyński, który zdobył tytuły: laureata oraz „Młodego Innowatora” w kategorii pomoc dydaktyczna. Łukasz został wyróżniony dyplomem i nagrodą.
Do udziału w Olimpiadzie Łukasz przygotowywał się pod kierunkiem mgr inż. Radosława Herudzińskiego.
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”