OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Zapraszamy do udziału w projekcie PLAN GLINIARZ | Drukuj |
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie uczestniczy w projekcie PLAN GLINIARZ, którego organizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Projekt rozpocznie się 26 lutego 2020 w Bełchatowie, będzie realizowany na terenie województwa łódzkiego i zakończy się zawodami oraz galą finałową uczestników.
Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki, ale również tych, którzy chcieliby spróbować  swoich sił w tej dziedzinie.  Z darmowych treningów w zakresie sztuk walki, które na terenie województwa odbywają się na terenach szkół średnich województwa łódzkiego, może skorzystać każdy Pasjonat, który wypełni formularz i dostarczy go do nas przed zajęciami. Formularz zgłoszeniowy i charakterystyka PLANU GLINIARZ dostępne są na stronie internetowej KPP w Bełchatowie oraz KWP w Łodzi w artykule „Ruszamy z kolejną edycją Planu Gliniarz".
W Bełchatowie na taki trening zapraszamy już 26 lutego 2020 roku, o godzinie 11.00, w Sali Sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1, przy ul. Czaplinieckiej 96.
Zajęcia będą prowadzone przez sierż. szt. Martę Mysur, która jest policyjnym instruktorem, a także Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, a prywatnie Mistrzynią Świata w Taekwon-do. W zakresie prowadzących przewidujemy wiele niespodzianek, prace w formule stójkowej i parterowej, oraz umiejętności samoobrony i zachowania w sytuacjach zagrożenia. Projekt przewiduje 13 spotkań. Jego finał to wielka niespodzianka, więc warto uczestniczyć we wszystkich treningach. Jedyne co musimy posiadać to ochraniacze rąk, czyli rękawice (mogą być bokserskie czy do kickboxingu lub pointfightingu). Oferujemy świetną zabawę, dużo praktycznej nauki, wymiany doświadczeń, poszerzenie grona swoich przyjaciół, a także zapoznanie się z pracą funkcjonariuszy Policji.
Jednocześnie prosimy o informację zwrotną do dnia 17 lutego 2020 roku w zakresie ilości uczestników, którzy aktywnie będą uczestniczyć w treningu w dniu 26 lutego w Bełchatowie.
Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie do sekretariatu ZSP 1 w Bełchatowie.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”