OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Zajęcia klasy policyjnej w Ośrodku Szkolenia Policji | Drukuj |
10 czerwca klasa IIp2 Liceum Ogólnokształcącego, pod opieką nauczycieli, wyjechała do Sieradza do Ośrodka Szkolenia Policji. Odbyły się tam zajęcia programowe prowadzone przez wykładowców szkolących zawodowych policjantów.
Pierwsza część spotkania dotyczyła zagadnień związanych z kryminalistyką. Następnie uczniowie poznawali podstawy prawa karnego i cywilnego. Ostatnim elementem zajęć było szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.
W trakcie całego pobytu w Sieradzu uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się, jak wygląda służba w policji oraz tego, w których ośrodkach szkolenia policji mogą kontynuować naukę po zdaniu matury.
 
 Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”