OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Walentynki w Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach | Drukuj |
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas".
Flora Edwards

Dnia 14 lutego 2020 r. zawitaliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach, aby świętować Walentynki wraz z pensjonariuszami.

Na początku uczniowie klasy I ig TE: Alicja Ogórek, Kacper Gruszka, Piotr Marczak i Wiktor Zawadzki krótko przedstawili historię Dnia Zakochanych oraz przeczytali kilka sentencji związanych z tym Świętem. Potem Dawid Wiewiórowski i Michał Łukaszewski – uczniowie klasy II d TE zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Radość na twarzach schorowanych, samotnych i pokrzywdzonych przez los pensjonariuszy jest bezcenna. DJ Wiewióra porwał na parkiet absolutnie wszystkich. Zadowoleni i dający porwać się muzyce mieszkańcy, choć na chwilkę zapomnieli o swojej chorobie i smutnej codzienności. Każdy z pensjonariuszy otrzymał od nas własnoręcznie upieczone i pięknie udekorowane pierniczki, a salę taneczną przyozdobiliśmy czerwonymi balonami w kształcie serc. Było to nasze kolejne, wyczekiwane przez pensjonariuszy spotkanie, które zawsze jest pełne wzruszeń i szczerej radości. W przerwie odbył się poczęstunek, miłe rozmowy z pracownikami i przesympatyczną Panią Dyrektor Małgorzatą Muszkiewicz. Dziękujemy Pani Dyrektor Wiesławie Pędziak za przejazd busem do Zabłot, a Pani Agnieszce Zawodzińskiej za oprawę fotograficzną. Najbardziej dziękujemy naszej młodzieży za aktywny udział w spotkaniu z mieszkańcami DPSu. Dziękujemy, że chciało Wam się chcieć!!! Organizatorkami spotkania były: Renata Bartoszewska, Izabela Jarzecka i Monika Mik, które od ponad 10 lat prowadzą aktywną współpracę z Domem Pomocy Społecznej w Zabłotach.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”