Sukces w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej | Drukuj |
W dniu 14.02.2020 r. grupa uczniów z naszej szkoły, pod opieką p. Cezarego Idzika, uczestniczyła w II etapie XLIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej na AGH w Krakowie.
Miło nam poinformować, że spośród 147 uczestników w grupie informatycznej, uczeń naszej szkoły Benedykt Bekasiak zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się do finału olimpiady.
Dobrze wypadli również uczniowie w grupie Elektrotechnika. Najlepszemu z nich Wiktorowi Kostrzewie zabrakło 3 punktów, aby wziąć udział w finale konkursu.
Finał XLIII OOWEiE rozegrany zostanie w dniach 26-27 marca 2020 r. w Szczecinie.
Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w finale.