OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Australian English - wycieczka do kina w wersji anglojęzycznej | Drukuj |
W dniu 20.02.2020 r. uczniowie klas 1Ig TE oraz 3I TE wraz z opiekunami p. Iwoną Serafin, p. Izabelą Jarzecką, p. Renatą Bartoszewską oraz p. Agnieszką Wiśniewską-Salamon wybrali się na wycieczkę do kina Helios w Bełchatowie na film pt. "Dogonić marzenia", który został wyświetlony w wersji oryginalnej, czyli w języku angielskim.
Celem wycieczki było rozwijanie umiejętności słuchania ze zrozumieniem w języku angielskim, motywowanie uczniów do samodzielnego oglądania filmów w wersji oryginalnej oraz rozwijania swoich kompetencji językowych, rozwój słownictwa oraz integracja uczniów.
Dla uczniów klasy 3I TE było to kolejne wyjście do kina na film w wersji oryginalnej, podczas gdy dla uczniów klasy 1Ig TE było to pierwsze takie wyjście. Niemiej jednak wycieczka dla wszystkich uczniów, stała się świetną okazją na sprawdzenie swoich umiejętności językowych oraz możliwością zaznajomienia się ze standardowym australijskim akcentem.
Podsumowując, uczniowie byli miło zaskoczeni ilością dialogów, które udało im się zrozumieć, a film wzbudził wiele pozytywnych emocji. Dlatego też śmiało można uznać, za udane wyjście, a cele wycieczki za zrealizowane, co z pewnością optymistycznie rzutuje na dalszy rozwój kompetencji językowych uczniów naszej szkoły.
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”