OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Konkurs | Drukuj |
Dnia 18.02.20 r. w naszej szkole odbył się konkurs z j.angielskiego dla uczniów Szkoły Branżowej I Stopnia. Był to test, który sprawdzał umiejętności gramatyczne, leksykalne, a także słownictwo z zakresu szkoły ponadpodstawowej.
Oto lista zwycięzców:
I miejsce: Mikołaj Rechenek klasa 1bhG
II miejsce: Kamil Szpeciński klasa 1gtG
III miejsce: Wiktor Bartczak klasa 1gt
IV miejsce: Jakub Wawszczyk klasa 1gt
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów z j.angielskiego w przyszłości, a także zachęcamy do udziału w konkursach. Za przygotowanie konkursu i nagród była odpowiedzialna pani Monika Gawęda.
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”