Lekcja wychowania fizycznego z KLUBEM RUGBY BEŁCHATÓW | Drukuj |
W tym roku szkolnym nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP nr 1 nawiązali współpracę z Bełchatowskim Klubem RUGBY. Trener Marek Stojek to absolwent naszej szkoły. Dzięki współpracy nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w trzech treningach, które odbyły się w ramach lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia miały na celu rozładowanie u uczniów negatywnych emocji, urozmaicenie lekcji wychowania fizycznego i propagowanie tej dyscypliny sportu wśród młodzieży. Obszerna fotorelacja na szkolnym Facebooku.