OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Lekcja wychowania fizycznego z KLUBEM RUGBY BEŁCHATÓW | Drukuj |
W tym roku szkolnym nauczyciele wychowania fizycznego w ZSP nr 1 nawiązali współpracę z Bełchatowskim Klubem RUGBY. Trener Marek Stojek to absolwent naszej szkoły. Dzięki współpracy nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w trzech treningach, które odbyły się w ramach lekcji wychowania fizycznego. Zajęcia miały na celu rozładowanie u uczniów negatywnych emocji, urozmaicenie lekcji wychowania fizycznego i propagowanie tej dyscypliny sportu wśród młodzieży. Obszerna fotorelacja na szkolnym Facebooku.

 

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”