Wspomnienia z zakończenia karnawału w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie | Drukuj |
„Najlepszy sposób, by się rozweselić, to spróbować rozweselić kogoś innego” Mark Twain

W dniu 20.02.2020 r. Uczniowie z klasy 3 P LO, 2 De Te, 1 B/M Te i 1 P/W LO wraz z nauczycielami Agnieszką Jędrzejewską – Florczyk, Barbarą Gajdą i Anną Jaszczak wzięli udział w balu karnawałowym i tradycyjnym „Tłustym Czwartku” w DPS w Bełchatowie. Zabawę poprowadził Dawid Wiewiórowski - DJ „Wiewiór”, który zadbał o niesamowite wrażenia muzyczne i rozbudził nasze temperamenty taneczne.
Nie zabrakło również występu wokalnego Pani Anny Jaszczak. Panie kucharki z DPS częstowały nas domowymi pączkami, a wspólnemu posiłkowi towarzyszyła radosna atmosfera i rozmowy z pensjonariuszami. Energetyczna zabawa, kolorowe stroje i dekoracje stworzyły karnawałowy charakter naszego balu. Mamy nadzieję, że tak udaną zabawę będziemy mogli powtórzyć znów za rok.
Szkolny Klub Wolontariusza