OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wspomnienia z zakończenia karnawału w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie | Drukuj |
„Najlepszy sposób, by się rozweselić, to spróbować rozweselić kogoś innego” Mark Twain

W dniu 20.02.2020 r. Uczniowie z klasy 3 P LO, 2 De Te, 1 B/M Te i 1 P/W LO wraz z nauczycielami Agnieszką Jędrzejewską – Florczyk, Barbarą Gajdą i Anną Jaszczak wzięli udział w balu karnawałowym i tradycyjnym „Tłustym Czwartku” w DPS w Bełchatowie. Zabawę poprowadził Dawid Wiewiórowski - DJ „Wiewiór”, który zadbał o niesamowite wrażenia muzyczne i rozbudził nasze temperamenty taneczne.
Nie zabrakło również występu wokalnego Pani Anny Jaszczak. Panie kucharki z DPS częstowały nas domowymi pączkami, a wspólnemu posiłkowi towarzyszyła radosna atmosfera i rozmowy z pensjonariuszami. Energetyczna zabawa, kolorowe stroje i dekoracje stworzyły karnawałowy charakter naszego balu. Mamy nadzieję, że tak udaną zabawę będziemy mogli powtórzyć znów za rok.
Szkolny Klub Wolontariusza
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”