OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Laboratorium KLEMENTYNA firmy WAGO | Drukuj |
W dniu 26.02.2020 do naszej szkoły zawitało laboratorium na kółkach KLEMENTYNA, firmy WAGO z Wrocławia. Firma WAGO jest producentem wysokiej jakości różnego rodzaju złączek, modułów interfejsowych, elementów i podzespołów automatyki, specjalistycznych narzędzi itp.
Podczas zajęć w laboratorium, uczniowie klas patronackich o profilu technik elektryk, zapoznali się z produktami firmy WAGO ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania szybkozłączek w układach zasilania i sterowania. Poznali zasady wykonywania połączeń, a także mieli możliwość samodzielnego wykonania połączeń. Podczas warsztatów uczniowie byli świadkami doświadczalnie przeprowadzonej próby zwarciowej.
W warsztatach udział wzięli: uczniowie klasy I Dg TE oraz II D TE.
Opiekunami byli: p. Zdzisława Sykuła i p. Damian Maślanka.
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”