OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
OGŁOSZENIE | Drukuj |
Image
 
Zapraszamy do udziału w projekcie „Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych X” dzięki któremu uzyskasz uprawnienia operatora sprzętu ciężkiego (jedna maszyna do wyboru) oraz kwalifikacja potwierdzające kwalifikacje w zawodzie: B01 Eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie wypełnionych formularzy w sekretariacie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96 do dnia 18 kwietnia 2020 r. (szczegółowe informacje w załączeniu).
Spotkanie organizacyjne oraz pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 18.04.2020 r. o godzinie 11.00. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych
nr 1 w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”