OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Elektroniczne ozdoby świąteczne | Drukuj |
Konkurs "Elektroniczne ozdoby świąteczne" rozstrzygnięty!

Szkolne Koło SEP przy ZSP nr 1 w Bełchatowie przeprowadziło po raz czwarty Konkurs "Elektroniczne ozdoby świąteczne". Przedmiotem Konkursu było przygotowanie przez uczestników: własnoręcznie wykonanej ozdoby świątecznej; wykazu materiałów, z których została wykonana; w przypadku ozdoby interaktywnej krótki opis działania; uzasadnienia, dlaczego powinna być uznana za najciekawszą.
Do konkursu zgłoszono 27 prac. Przy ocenie prac konkursowych brano pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematyką konkursu, pomysłowość autora, oryginalność oraz ciekawy sposób ujęcia tematu, a także wkład pracy własnej.
Komisja Konkursowa w składzie:
przewodnicząca – p. Zdzisława Sykuła,
członkowie: p. E. Murlikiewicz, p. Piotr Mielczarek, p. L. Stępień, p. D. Maślanka, p. R. Sykuła, p. M. Warzyńska, p. P. Drzazga, p. A. Chudzik, p. E. Bogacka, p. M. Rydz oraz przyszli członkowie SzKSEP z kl. II D TE wyłoniła zwycięzców.

Laureatami IV Konkursu „Elektroniczne ozdoby Świąteczne” zostali:
- Łukasz Nowicki kl. I D TE „Fajny mikołaj” - I miejsce,
- Kamil Papuga kl. IV D TE „Olaf” - II miejsce,
- Dominik Winter kl. I Dg TE „Owocowe drzewko” - III miejsce.

Wyróżnienia otrzymali:
- Szymon Ostrowski Kl I Dg TE „Choinka”,
- Filip Jaruzal kl.I Dg TE „Ozdoba świąteczna”,
- Jakub Masiarek kl. III D TE „Szopka”.

LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, zaangażowanie, czas, kreatywność, pomysłowość i wspaniałe prace. Podczas JARMARKU ŚWIĄTECZNEJ DOBROCZYNNOŚCI prace zostały wystawione na licytacji. Ze sprzedaży ozdób uzyskaliśmy 400,00 zł. Pieniądze te zostały przekazane na szczytny cel.
Zapraszamy za rok !

Wręczenie nagród odbyło się na uroczystości w dniu 25.02.2020 roku.
Serdecznie dziękujemy sponsorowi, jakim był Częstochowski Oddział SEP.

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”