OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie | Drukuj |
Informacja o wynikach egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej 2020 będzie udzielana telefonicznie przez sekretariat szkoły od poniedziałku, 23 marca 2020 roku w godzinach od 8 do 12 (telefon: 446325711).
Osoby, które nie zdały egzaminu, będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2020 do 31 marca br. Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan deklaracji (wzór na stronie szkoły lub OKE) na adres e-mail sekretariatu szkoły ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ).
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”